Výprodej! Klikněte pro zvětšení

RACHEJTLE DINO MIGHT

Tarra

t_TP4603

Nové

676 Kč

Základní jednotka: bal
Rozměry (dxšxv): 1160×90×400
Další jednotky: kart = 8,00 bal

Assortment set obsahuje sadu různých pyrotechnických výrobků, které se liší svým funkčním použitím. V této sadě lze nalézt létající motýly, rotující sluníčka, rotující válečky, rakety, římské svíce a prskavky.

Létající motýl má tvar motýlka a je opatřen zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jejím zapálení motýlek stoupá šikmo vzhůru, rotuje a vytváří světelný efekt.

Rotující sluníčko má tvar kolečka a je opatřeno zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jeho zapálení kolečko rotuje na zemi a vytváří světelný efekt.

Rotující váleček má tvar válečku a je opatřen zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jeho zapálení váleček rotuje na zemi a vytváří světelný efekt.

Raketa má tvar malého tubusu připevněného na špejli. Během tří až šesti vteřin po zapálení vyletí vzhůru. Ve výšce 50 až 80 metrů začne vytvářet různobarevné světelné efekty.

Římská svíce má tvar podlouhlého tenkého válce. Během tří až šesti vteřin po jejím zapálení začnou do výšky 20 až 40 metrů vystřelovat různobarevné světlice, doprovázené ranami.

Prskavku stačí držet v ruce nebo zavěsit na nehořlavé místo. Po zapálení se objeví světelný efekt v podobě zlatého prskání.

TřídaII.
Měrná jednotkabal
Hmotnost1.32