Výprodej! Klikněte pro zvětšení

AS2-ASSORTED 2/SPITFIRE 20/1

Tarra

t_TP4602A

Nové

313 Kč

Základní jednotka: bal
Rozměry (dxšxv): 700×50×180
Další jednotky: kart = 20,00 bal

Assortment set obsahuje sadu různých pyrotechnických výrobků, které se liší svým funkčním použitím. V této sadě lze nalézt létající motýly, rotující kolečka, rotující válečky, rakety, římské svíce, bouchací kuličky a dýmovničky.

Létající motýl má tvar motýlka a je opatřen zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jejím zapálení motýlek stoupá šikmo vzhůru, rotuje a vytváří světelný efekt.

Rotující kolečko má tvar kolečka a je opatřeno zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jeho zapálení kolečko rotuje na zemi a vytváří světelný efekt.

Rotující váleček má tvar válečku a je opatřen zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jeho zapálení váleček rotuje na zemi a vytváří světelný efekt.

Raketa má tvar malého tubusu připevněného na špejli. Během tří až šesti vteřin po zapálení vyletí vzhůru. Ve výšce 50 až 80 metrů začne vytvářet různobarevné světelné efekty.

Římská svíce má tvar podlouhlého tenkého válce. Během tří až šesti vteřin po jejím zapálení začnou do výšky 20 až 40 metrů vystřelovat různobarevné světlice, doprovázené ranami.

Bouchací kuličkou se hází o zem. Při dopadu na pevný povrch dochází ke zvukovému efektu.

Dýmovnička má tvar malé kuličky a je opatřena zápalnicí. Během tří až šesti vteřin po jejím zapálení dochází k různobarevnému kouřovému efektu.

TřídaII.
Měrná jednotkabal
Hmotnost0.63